See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem IT-konsulter
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem (DIS) omfattande IT-konsulter inom olika kompetensområden.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:126501:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 72200000 Programmering av mjukvara samt rådgivning