See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan Konsultstöd Internationella samarbeten i MDU:s DIS för Teknik - och processkonsulter (2022/0886 )
Beskrivning: Konsultinsatsen ska stötta Electrification Hubs arbete med att testa och utforska formerna för samarbete med partners i form av innovationsmiljöer inom elektrifiering, energi och elektromobilitet i USA, Asien (fokus Japan, Sydkorea, Vietnam, Singapore och Taiwan) och Sverige.
Intern identifierare: 2024/2085
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop enligt DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000