2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontorsmaterial, Kopieringspapper, Skolmaterial, Hobbymaterial
Beskrivning: Upphandla Kontorsmaterial, Kopieringspapper, Skolmaterial, Hobbymaterial
Intern identifierare: KS 24/114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30100000 Kontorsmaskiner, kontorsutrustning och kontorsmateriel, utom datorer, skrivare och möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 30190000 Diverse kontorsutrustning och kontorsmateriel, 30197643 Kopieringspapper, 44812000 Konstnärsfärger
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000