2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetskonsulter 2026 ramavtal
Beskrivning: Ramavtal för inhyrning av säkerhetskonsulter samt kringliggande tjänster.
Intern identifierare: 04684-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79417000 Konsulttjänster för säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation (2)
Beskrivning: Enlig underlag
Intern identifierare: 1822100-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: Folkhälsomyndighetens nuvarande avtal för säkerhetskonsulter upphör sista maj 2026 . Vi kommer att ha ett fortsatt kontinuerlig behov av tjänster där de leverantörer som kan bli aktuella i ramavtalet ska kunna tillhandahålla konsulter och närliggande tjänster.
Intern identifierare: 1822102-1
Mängd: 1 timme