2. Förfarande
Förfarande
Titel: Support, underhåll och utveckling för eArkiv
Beskrivning: Meddelande om avsikt att tilldela kontrakt utan föregående annonsering avseende Support, underhåll och utveckling för befintliga licenser Marshal ETL samt Marshal OAIS, KN-2025-1093.
Intern identifierare: KN-2025-1093
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212311 Programvaruutvecklingstjänster för dokumenthantering
Ytterligare klassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72261000 Stödtjänster för programvara, 72266000 Programkonsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Support, underhåll och utveckling för eArkiv