13768-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Trycksaker och tillhörande produkter
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lagerhållning och distribution av publikationer
Referensnummer: 2020/047912
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsmiljöverket har behov av flerårigt avtal gällande distribution och lagerhållning samt print om demand för publikationer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
22000000 Trycksaker och tillhörande produkter, 22100000 Tryckta böcker, broschyrer och foldrar, 22120000 Publikationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen