2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inköp av analyser, inklusive tillhörande support, av rankingdata
Beskrivning: Inköp av analyser, inklusive tillhörande support, av rankingdata från QS
Intern identifierare: V 2024/2923
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Inköp av analyser, inklusive tillhörande support, av rankingdata