2. Förfarande
Förfarande
Titel: Obesitaskirurgi
Beskrivning: Upphandling av obesitaskirurgi.
Intern identifierare: 2026-POL000023
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85121300 Kirurgiska specialisttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kravspecifikation
Beskrivning: Tjänstespecifika krav.
Intern identifierare: 1844997-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Beskrivning av upphandling och kvalificeringskrav.
Intern identifierare: 1844998-1