2. Förfarande
Förfarande
Titel: Undersökning av PFAS och sediment 2026
Beskrivning: Upphandling av verifierande provtagningar PFAS och sediment 2026
Intern identifierare: 577-823-2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45111250 Markundersökningar, 71335000 Tekniska undersökningar, 71351500 Markundersökningstjänster, 90715000 Föroreningsundersökningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000