137764-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Revisionstjänster 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster 2026
BeskrivningUpphandling av revisionstjänster.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108547:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79212000 Revision