See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städning av Studenternas arena och Fyrishov
Beskrivning: Städning av Studenternas arena, Fyrishov. Ytterligare objekt och ytor kan tillkomma eller ändras under avtalstidens gång. Dagligt städ av kontorsytor, allmänna ytor samt evenemangsstäd.
Intern identifierare: UKAF-2025-00324
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000