2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service, reparation och underhåll av Volvo hjullastare och bandgrävare
Beskrivning: Upphandlingen omfattar service, reparation och underhåll av Volvo hjullastare och bandgrävare,
Intern identifierare: 2026-006
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 34144710 Hjullastare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information och administrativa villkor
Beskrivning: Service, reparation och underhåll av volvo hjullastare och bandgrävare
Intern identifierare: 1851444-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Allmän information och administrativa villkor (1)
Beskrivning: service, reparation och underhåll av Volvo hjullastare och bandgrävare
Intern identifierare: 1861179-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Beskrivning: service, reparation och underhåll av volvo hjullastare och bandgrävare
Intern identifierare: 1861180-2