Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Leveransplats
Var som helst inom Europeiska ekonomiska samarbetsområdet
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/07/2025
Slutdatum för varaktighet: 30/06/2027