2. Förfarande
Förfarande
Titel: Måleritjänster
Beskrivning: Olika typer av måleritjänster t.ex. ommålning av allmänna utrymmen, kontorsrum, lägenheter, dekorationsmålning, fönstermålning m.m. Målningsarbeten vid minder reparations- och underhållsarbeten ingår också.
Intern identifierare: 1311-2024/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262690 Renovering av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45450000 Övriga färdigställande byggnadsarbeten, 45453100 Renoveringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Måleritjänster