138015-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Färskt bröd
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFärskt bröd
BeskrivningFärskt bröd till kommunens storkök
Intern identifierare20/192
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del