2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult IT-tekniker IT-samordnare 1
Beskrivning: IT-samordnare
Intern identifierare: FK 2024/020579
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Konsult IT-tekniker IT-samordnare 1