2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anbudsinbjudan Konsultsstöd internationella samarbeten i MDU:s DIS för Teknik - och processkonsulter med ref.nr. 2022/0886
Beskrivning: MDU behöver konsultstöd som ska utveckla Electrification Hubs arbete med demonstratorer och utbyte med innovativa miljöer med fokus på elektrifiering i USA, bl.a. Silicon Valley och Kalifornien.
Intern identifierare: 2022/2946
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avrop på DIS
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000