Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: 21INK006
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar Piteå kommuns huvudsakliga behov av företagshälsovård.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 10 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 85100000 Hälsovårdstjänster, 85147000 Företagshälsovård
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen