See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av licenser för databas och databashantering
Beskrivning: Upphandling av licenser till Post- och telestyrelsens Frekvens- och tillståndsregister.
Föregående meddelande: 421974-2023
Intern identifierare: 23-1107
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Licenser till FTR
Beskrivning: Licenser till FTR
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Licenser till FTR.