2. Förfarande
Förfarande
Titel: Verkstadstjänster för skolbussar
Beskrivning: Upphandlingen omfattar verkstadstjänster, som reparation och service av kommunens skolbussar.
Intern identifierare: KS 2024/81
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50113100 Reparation av bussar
Ytterligare klassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50113000 Reparation och underhåll av bussar, 50113200 Underhåll av bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Verkstadstjänster för skolbussar