2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förbrukningsmaterial till kontrastinjektorer för CT
Beskrivning: Denna upphandling avser ramavtal avseende förbrukningsartiklar till Bayer Centargo kontrastinjektorer för CT för leverans till Hälso- och sjukvårdsförvaltningen, Region Örebro län. Vänligen notera att frågor ej kommer att besvaras under vecka 1, 2025.
Intern identifierare: MT 2024-0076 / 24RS8267
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000