138139-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Tvätt av konstbyggnader (broar)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelTvätt av konstbyggnader (broar)
BeskrivningTvätt av konstbyggnader
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUnderhåll av konstbyggnader
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92710:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten