2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för schemaläggning samt närvaro- och frånvarohantering
Beskrivning: Avtalet avser tjänster inom system för schemaläggning samt frånvaro/närvarohantering i förskola, grundskola, fritidshem, gymnasium och vuxenutbildning.
Intern identifierare: 2024-644
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000