13824-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling Behandlingsenhet
Referensnummer: FTV1801-0004
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33130000 Utrustning och instrument för tandvård och underspecialiteter
II.1.4.
Kort beskrivning
Folktandvården avser att genom denna upphandling teckna ramavtal med en leverantör avseende behandlingsenhet.