2. Förfarande
Förfarande
Titel: Brandväggar 2026
Beskrivning: Denna upphandling omfattar ramavtal avseende Brandväggar. Försäkringskassan avser teckna ramavtal med en (1) leverantör som kan tillhandahålla: Hårdvara Mjukvara Utbildning Support- och serviceavtal Konsulttjänster
Intern identifierare: FK 2026/001933
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32420000 Nätutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32412110 Internetnätverk, 48730000 Säkerhetsprogramvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Brandväggar 2026