Löpande behov av konsulttjänster inom projektering - VVS.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71321000 Tekniska konstruktionstjänster för maskintekniska och elektriska installationer i byggnader, 71321200 Konstruktion av värmesystem, 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen