Typ av upphandlande myndighet Regional eller lokal myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Planeringssystem för särskild kollektivtrafik RS
Referensnummer: IN-IN20-0054
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212100 Programvaruutvecklingstjänster för särskild industri
II.1.4.
Kort beskrivning
Aktuell upphandling Upphandlingen avser tjänstekontrakt av planeringssystem för särskild kollektivtrafik i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48451000 Programvara för affärsresursplanering, 48810000 Informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen