See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal mindre mark och anläggningsentreprenader
Beskrivning: Ramavtal mindre mark och anläggningsentreprenader, 1 år med möjlighet till förlängning, max 4 år.
Intern identifierare: SN-2023-1827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000