138376-2021 - ResultatSverige-Stockholm: Säkerhetsutbildning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal säkerhetsutbildning
Referensnummer: 21/000279
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
80330000 Säkerhetsutbildning
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen