See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transport av avfall
Beskrivning: Uppdraget avser hyra av container samt transporter av avfall. Transporterna sker dels från återvinningscentralerna, ÅVC i Skärplinge och Söderfors till Gatmot ÅVC för att samlastas inför vidare transporter till slutlig avfallsanläggning.
Föregående meddelande: 622480-2022
Intern identifierare: 2022-133
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsmall
Intern identifierare: 1127096-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pris
Intern identifierare: 1127097-1
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering