Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon, 35111000 Brandbekämpningsutrustning
Leveransplats
Postadress: Vingrens väg 2
Ort: Falkenberg
Postnummer: 311 76