138496-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Köksutrustning – Serveringsartiklar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelServeringsartiklar
BeskrivningUpphandling avser kost- och serveringsartiklar till Svalövs kommun med bolag.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39221000 Köksutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106378:Lot:1