138588-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Infusionspumpar – Insulinpumpar med tillbehör (Sydöstra -J)
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelInsulinpumpar med tillbehör (Sydöstra -J)
BeskrivningInsulinpumpar med tillbehör
Intern identifierareRJL 2022/2511
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33194110 Infusionspumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 33194100 Utrustning för infusion
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL