138675-2020 - ÄndringSverige-Stockholm: Geologiska och geofysiska instrument
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av instrument för geodetisk mätning
Referensnummer: Dnr: 2020-03243
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38200000 Geologiska och geofysiska instrument
II.1.4.
Kort beskrivning
Stadsbyggnadskontoret i Stockholm avser härmed upphandla mätinstrument för geoteknisk mätning.