2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vattenblästringstjänster
Beskrivning: Upphandling av vattenblästringstjänster till Tekniska verken i Linköping AB anläggningar.
Intern identifierare: 25/58
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 42924740 Högtryckstvättaggregat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000