2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Digital arbetsplats till Region Skåne
Beskrivning: Upphandling av Digital Arbetsplats. Ersätter nuvarande avtal kallat Användarnära IT
Intern identifierare: 2025-O000048
Typ av förfarande: Konkurrenspräglad dialog
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30200000 Datorer och datamateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000