138976-2017 - KonkurrensutsättningSverige-Stockholm: Annan utrusning
Meddelande om upphandling
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
400536-AI921726 Ramavtal Hörselskyddsprodukter.
Referensnummer: 400536-AI921726
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
35820000 Annan utrusning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal Hörselskyddsprodukter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
Värde exkl. moms: 1,00 SEK
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen