138995-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skyltar – Skyltar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skyltar
Beskrivning: Linköpings kommun, i samarbete med Norrköpings kommun och Norrköpings Hamn AB, inbjuder ert företag att lämna anbud i offentlig upphandling av ett ramavtal med en (1) leverantör avseende leverans av skyltar. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst för anbudsgivarna och andra företag via Linköping kommuns upphandlingsverktyg www.e-avrop.com.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928472 Skyltar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123348:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 31523200 Permanenta informationsskyltar, 34928470 Skyltning, 44423400 Skyltar och liknande föremål