2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lilla grossisten
Beskrivning: Beslut avbrytande av upphandling.
Intern identifierare: Dnr 2023-141
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000