139128-2021 - ÄndringSverige-Nyköping: Vägtransporter
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Serviceresor Sörmland
Referensnummer: IN-IN21-0037
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
60100000 Vägtransporter
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av persontransporter inom serviceresor och anropsstyrd allmän kollektivtrafik i Sörmland.