2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för biplanar röntgengenomlysning
Beskrivning: Upphandlingen avser inköp av en utrustning för biplanar röntgengenomlysning inkl. installation, dokumentation och utbildning av berörd personal.
Intern identifierare: RB2025-0635
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33111000 Röntgenapparatur
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Utrustning för biplanar röntgengenomlysning