2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av metallskrot
Beskrivning: AB Borlänge Energi inbjuder att lämna anbud avseende omhändertagande och avsättning av metallskrot. Upphandlingen är indelad i två avtalsområden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14630000 Slagg, krats, järnspill och -skrot
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Omhändertagande av metallskrot - Avtalsområde 1
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105705:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar, 90512000 Avfallstransport
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Omhändertagande av metallskrot - Avtalsområde 2
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105705:Lot:2