See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markbehållare för avfall och förpackning
Beskrivning: Markbehållare för avfall och förpackning
Intern identifierare: VMR 2023/68
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613800 Avfallscontainrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Markbehållare typ 1 Delvis nedgrävd
Beskrivning: Behållare typ 1: Bottentömmande behållare delvis nedgrävd.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Markbehållare typ 2 Ovan jord
Beskrivning: Behållare typ 2: Bottentömmande container ovan mark
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Generell del
Beskrivning: Markbehållare för avfall och förpackning. Upphandlingen avser ramavtal för inköp av bottentömmande behållare för avfall och förpackningar. Behållare typ 1: Bottentömmande behållare delvis nedgrävd. Behållare typ 2: Bottentömmande container ovan mark