See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: System för fysiska och digitala utskickstjänster
Beskrivning: Tierps kommun, Östhammars kommun och Heby kommun genomför en upphandling gällande digitala och fysiska utskickstjänster
Intern identifierare: 2025-66
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64110000 Postgång
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Denna upphandling avser en tjänst med digitala och fysiska utskickstjänster för kontorspost och fakturor. Tierps kommun och Heby kommun vill kunna skicka all myndighetspost på samma sätt, via en webbtjänst. Heby kommun avser endast kontorspost ej fakturor.
Intern identifierare: 1722986-683da0ecac15929103f76b04
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Fysiska och digitala utskickstjänster
Intern identifierare: 1723001-683da0ecac15929103f76b07