139309-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll – Kylservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKylservice
BeskrivningUpphandlingen avser service, reparation och årliga kontroller av kylanläggningar inom Vara kommun.
Intern identifierare2024-70
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000