139311-2021 - ÄndringSverige-Stockholm: Utvärderingskonsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling av utvärderingstjänster för KK-stiftelsen
Referensnummer: 20210002A
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av ramavtal för upphandling av utvärderingstjänster.