2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bäckahagens skola: ombyggnad hus A, B och C samt tillbyggnad hus C
Beskrivning: Objektet avser ombyggnad av 3 st huskroppar, hus A, B och C samt en mindre tillbyggnad till hus C vid Bäckahagens skola. Projektet är uppdelat i 2 st huvuddelar. Utförandeentreprenad AB 04.
Intern identifierare: SISAB 2023/511
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214200 Bygg- och anläggningsarbeten: skolbyggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bäckahagens skola: ombyggnad hus A, B och C samt tillbyggnad hus C