2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patientnära analystester
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av patientnära analystester.
Intern identifierare: RS240234
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del