13938-2025 - Resultat
Sverige – Loggning – Övervakningssystem för GMP-anläggning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖvervakningssystem för GMP-anläggning
BeskrivningÖvervakningssystem för GMP-anläggning
Intern identifierareK 2023-7190
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72810000 Loggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelKrav på AG
Beskrivningkrav på anbudsgivare
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelADM
BeskrivningAdministrativa föreskrifter
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelKRAV PÅ FÖREMÅL
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKrav på anbudsgivare
Beskrivningleverantörskvalificering