139402-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fönsterputsning – Fönsterputs och städ på höga höjder
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFönsterputs och städ på höga höjder
BeskrivningÖsthammars kommun avser att upphandla fönsterputs och städ på höga höjder som ska resultera i ett kontrakt.
Intern identifierareKS-2025-902
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911300 Fönsterputsning
Ytterligare klassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000